آیا شما سوالی دارید؟

لطفاً سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید جواب خود را پیدا کنید ، لطفاً سوال خود را برای ما ارسال کنید ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول کاربران

اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین چیست؟

اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین باهدف حمایت ازفعالیتهای بازرگانی فیمابین دو کشور ایران و چین وبا رسالت «توانمندسازی ، فرصت سازی، کـارآفـرینـی و ارزش آفـرینـی» آحاد بازرگانان و نیز در راستای ارتقای سطح روابط اقتصادی ، بازرگانی ، صنعتی، خدماتی و ایجاد موازنه تجاری بین دو کشور ایران و چین تشکیل شده و تنها تشکل رسمی و قانونی بازرگانان ایرانی مستقر در چین می باشد که با تایید سفارت جمهوری اسلامی ایران به وزارت امور مدنی چین معرفی شده است. 

چه خدماتی اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین ارائه می‌دهد؟

این اتاق بازرگانی خدمات متعددی از جمله اطلاعات بازاریابی، پشتیبانی در مذاکرات تجاری، ارتباط با نهادهای دولتی و تجاری چین، و آموزش‌های مختلف را فراهم می‌کند.

چگونه می‌توان به عضویت در اتاق بازرگانی پیوست؟

برای عضویت در اتاق بازرگانی، عموماً باید فرآیند ثبت‌نام را انجام داده و هزینه عضویت را پرداخت کرد. اطلاعات بیشتر ممکن است از طریق وب سایت یا دفتر اتاق بازرگانی قابل دریافت باشد.

سوالات تجاری و سرمایه گذاری

آیا اتاق بازرگانی پشتیبانی در مذاکرات تجاری با شرکت‌های چینی ارائه می‌دهد؟

بله، اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین می‌تواند اعضای خود را در مذاکرات تجاری با شرکت‌های چینی پشتیبانی کند. این شامل راهنمایی در مذاکرات قراردادها، حل اختلافات، و ارائه مشاوره تجاری می‌شود.

از ما بپرسید

  اطلاعات شرکت:

  اطلاعات حساب بانکی:

  نوع حساب بانکی:

  نوع مشکل حساب بانکی:

  اطلاعات بانکی دوم:

  نوع حساب بانکی:

  نوع مشکل حساب بانکی:

  اطلاعات بانکی سوم:

  نوع حساب بانکی:

  نوع مشکل حساب بانکی: